تمرین کش

تمرین کش

تمرین کش

چرا تمرین

تمرین کش! مطمئن هستم که با قوانین ذهن و مغز آشنایی دارید. اگر هم برایتان جای سوال است حتما مقاله مسیر عصبی در همین سایت را مطالعه کنید.

این طبیعت ذهن و مغز ما هست که برای یادگیری چیزی باید آن را به اندازه کافی تکرار و تمرین (تمرین کش) کنیم. و اما این تکرار و تمرین (تمرین کش) کردن در یادگیری خیلی از مهارت ها ممکن است زیادی خسته کننده باشد. این خستگی هم بر می گردد به عملکرد مغز خزنده ما. که در درباره این مغز هم در مقالات قبل توضیح داده ایم.

پس اگر برای یادگیری هر چیزی نسبت به آن آگاهی داشته باشیم. این یادگیری برای ما بسیار لذت بخش تر خواهد بود.

اما تمرین

در مبحث قبل هم گفتیم که تمرین کردن و تمرینی مثل تمرین کش ممکن است سخت باشد و به دنبال آن خستگی و بی انگیزگی ما از انجام آن کار را به دنبال داشته باشد.

اما می توانیم با ارائه راهکارهایی خودمان را ملزم به انجام مداوم تمرینات کنیم.

تمرین کش

تمرین کش یکی از آن تمرین های  فوق العاده جذابی هست که شما می توانید برای اینکه هر کدام از تمریناتی را که مد نظر دارید تا بتوانید آن را ملکه ذهن خود کنید و یا همان مسیر عصبی آن را در مغز خود ایجاد کنید استفاده کنید .

 تمرین کش به شما کمک می کند تا بتوانید عادت های خوب را در خودتان ایجاد کنید و یا عادت بدی را فراموش کنید.

تمرین کش! چطوری!

تمرین کش به این صورت است که شما یک کش پول را دور مچ خود می اندازید و هر دفعه که فراموش کردید تمرینی را انجام دهید و یا کاری را انجام دادید که در آستانه ترک آن هستید آن کش را بکشید و رها کنید. لطفاً  کش را آنقدر نکشید که دستان بعد از چند روز سیاه و کبود شود .

نتیجه تمرین کش

هنگامی که خواستید با کش، تمرین کش را انجام دهید، هنگام فراموشی کش را در حدی که فقط احساسش کنید بکشید و رها کنید و بعد از مدتی مغز شما با خودش دو دوتا می کند که ببیند برای چه هر روز کتک می خورد بعد متوجه می شود هر زمان که کاری را انجام نمی دهد و یا بلعکس انجام می دهد کتک می خورد و دیگر حواسش را جمع می کند که مبادا باز آن کار را تکرار کند و رفته رفته آن عادت از سرتان می پرد و عادت جدید جایگزین می شود.

تمرین کش برای چه چیزی

تمرین  کش را برای رهایی از هر گونه عادت بد و یا ساختن مسیر عصبی هر عادت خوب و مهارتی می توانید بکار ببرید.

فقط فراموش نکنید که اگر میخواهید چند چیز را یاد بگیرید یا ترک کنید این کار را یکی یکی انجام دهید و اصلاً همزمان از چند کش استفاده نکنید.

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۱۹

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است