دانلود رایگان

حافظه خود را چگونه تقویت کنیم؟ (با دوره رایگان دوپینگ حافظه)

وقت شما را نمیگیرم! فقط به شما می گوییم برای تقویت حافظه کافی است در دوره رایگان دوپینگ حافظه ما شرکت کنید. همین!

می خواهید بدانید چرا تقویت حافظه؟

مغز ما پیچیده ترین سیستمی است که در کل کائنات وجود دارد. از طرفی هم حافظه ما داخل مغز ما قرار گرفته است. تصور کنید که اگر ما حافظه نداشتیم، چه اتفاقی می افتاد؟ بله بدون شک زندگی بدون داشتن حافظه امکان پذیر نبود.

زندگی ما با داشتن حافظه است که معنا پیدا می کند. و حافظه ما قدرت خیلی زیادی دارد. فقط کافی است یاد بگیریم چطور از آن استفاده کنیم.

شما اگر می خواهید:

 

 • زندگی موفقی داشته باشید
 • دانش آموز یا دانشجوی فوق العاده ای باشید
 • درآمد خوبی داشته باشید
 • نفوذ داشته باشید
 • جایگاه اجتماعی عالی داشته باشید
 • دچار آلزایمر نشوید
 • و از همه مهمتر خاص باشید و همیشه در اذهان دیگران بمانید

باید بدون چون و چرا حافظه قوی داشته باشید. و این امر به سادگی امکان پذیر است

 

 

دوره رایگان و غیر حضوری دوپینگ حافظه

شما از چه کسی دوره دوپینگ حافظه را آموزش می بینید؟

مدرس شما در دوره دوپینگ حافظه مرضیه نگهداری هست که میتوانید از اینجا رزومه کامل ایشان را دریافت کنید و برخی از سوابق ایشان به شرح زیر می باشد:

 

 • مربی و مدرس مهارت های ذهنی و تقویت حافظه
 • عضو تیم ملی حافظه ایران
 • نویسنده کتاب کله پاچه
 • نویسنده کتاب همین فرمون…
 • مربی بین المللی یوگای خنده

 

دوپینگ حافظه
دوره دوپینگ حافظه! دوره ای کاملاً رایگان و رد نشدنی که برای شما داریم

 

سرفصل های دوره رایگان دوپینگ حافظه

دوره رایگان دوپینگ حافظه فرصتی برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با مغز و حافظه خود بیشتر آشنا شوید، به قابلیت ها و توانمندی های خودتان ایمان بیاورید و باور داشته باشید که با تقویت حافظه زندگی شما دستخوش تغییرات مثبتی خواهد شد. فقط کافی است ببینید، بپذیرید و تمرین کنید. همین!

 

آنچه در این دوره گفته می شود:

درس صفر: معرفی و آنچه خواهیم دید

درس اول: قدرت مغز

درس دوم: دفترچه مغز

درس سوم: یادگیری

درس چهارم: انواع حافظه

درس پنجم: تمرکز

درس ششم: تداعی و اتصالات(حفظ کردن کلمات)

درس هفتم: تصویر سازی (حفظ کردن اعداد)

درس هشتم: بهداشت مغز

درس نهم: کلیات و مرور

 

اگر دوست دارید درس های بالا را دانلود کنید ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

 

این مهارتها باید در سیستم آموزشی ما، آموزش داده می شد

من برای شرکت در مسابقات جهانی حافظه به کشور چین سفر کردم، در آنجا دیدم که آموزش و پرورش چین، آموزش تکنیک های مسابقات جهانی حافظه را وارد مدارس کرده است و دانش آموزان این تکنیک ها را یاد می دهند. و شاید الان متوجه بشویم که چرا کشور چین اینقدر قدرتمند است، چون از همان ابتدا حافظه خود را تقویت می کنند و آن را به فعالیت وادار می کنند. چیزی که در کشور ما اصلاً مرسوم نیست و هیچ اهمیتی به آن داده نمی شود.

 

 

و برعکس در خیلی از کشورهای آسیایی که همسایه ما هستند و از ما خیلی جلوتر هستند به وضوح میبینیم که چقدر برای تقویت حافظه خودشان اهمیت قائل هستند. به طبع چنین افرادی همیشه:

از دیگران جلوتر هستند

مسائل را خیلی راحتتر حل میکنند

پیشرفت آنها خیلی سریع اتفاق می افتد

و در خیلی از موقعیت ها با توانمندی هایی که در خود پرورش داده اند خیلی سریع موفق می شوند.

بنابراین شما هم می توانید مانند آنها باشید، مانند آنها یاد بگیرید و مانند آنها پیشرفت کنید. بنابراین من به شما تبریک می گویم که با شرکت در این دوره قصد دارید مهارت های خود را قویتر کنید و پیشرفت کنید.

 

چرا دوره دوپینگ حافظه 100% رایگان است؟

این سوالی است که خیلی از افراد قبل از اینکه از این دوره استفاده کنند از ما می پرسند. دقت کنید که مطالب ارائه شده در این دوره کاملاً کاربردی می باشد و زمان زیادی برای تهیه آن صرف شده است و مطمئن هستم که از مطالب آن خوشتان خواهد آمد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می شد 97هزار تومان قیمت می داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

 

بنابراین می توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون پرداخت حتی یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 97هزارتومان، استفاده کنید.

 

چرا تقویت حافظه ضروری است؟

با توجه به زندگی ماشینی امروز، به شما می گویم که تقویت حافظه امری لازم و ضروری است. زندگی های ماشینی امروز باعث شده است که اکثر افراد دچار بی تحرکی شوند و این برای زندگی آینده اصلاً خوشایند نیست. مغز ما هرچه قدر کمتر فعالیت کند ممکن است زودتر دچار آلزایمر شود.

از طرفی در کسب و کارهای رقابتی امروزه هرچقدر حافظه قوی تری داشته باشیم عملکرد ما و سرعت ما بیشتر شده و می توانیم جلوتر از خیلی ها گام برداریم.

 

این دوره دوپینگ حافظه مناسب چه کسانی است؟

تقویت حافظه هیچ سن و سال و جایگاهی نمی شناسد. شما در هر سن و سالی که باشید باید حافظه خود را تقویت کنید تا در کهنسالی بتوانید از پس خود بر بیایید. بنابراین از هر زمانی و هر سنی که تقویت حافظه را شروع کنید هیچ مسأله ای ندارد. می توانم این خبر خوب را نیز به شما بدهم که اگر از همین الان شروع کنید می توانید یک قهرمان حافظه باشید و حتی در مسابقات جهانی حافظه نیز شرکت کنید. پس همین الان شروع کنید…

این دوره برای کسانی که باور ندارند می توانند حافظه خود را تقویت کنند و در واقع هیچ هدفی در زندگی شان ندارند و رشدو ترقی برایشان بی معنا است اصلاً توصیه نمی شود.

 

کاربردهای تقویت حافظه (دوپینگ حافظه)

به جرات می توانم به شما بگویم که تقویت حافظه برای تمام ابعاد زندگی ما کاربرد دارد:

حفظ کردن شماره تلفن ها، شماره حساب ها، کد ملی، اسم اشخاص، حل مسأله، سرعت عمل بیشتر، و هر آنچه که با حفظ کردن آن، میتوانیم با آنها کار خود و دیگران را راحتتر کنیم.

در این دوره چه چیزهایی دریافت میکنید:

 

 •  ویدئو ده درس
 •  پی دی اف همه درس ها
 •  کتاب رایگان کله پاچه
 • پشتیبانی از طریق واتساپ 09178310150 (در صورت تمایل)

 

در صورت شرکت نکردن در این دوره 1 ساعت مطالب آموزشی بسیار پرکاربرد در زمینه شناخت مغز، حافظه، مسیر عصبی، یادگیری، تمرکز و … را از دست می دهید! شاید این یک فرصت عالی برای رشد مهارت های ذهنی و فردی شما باشد. این فرصت را از دست ندهید. شما هم به جمع شرکت کنندگان خوشحال و راضی دوره های حضوری و غیرحضوری ما از جمله دوره دوپینگ حافظه در باشگاه ذهن نابغه بپیوندید.