دورهمی

آنچه در این پست میخوانید

    کودک درون ما جز جدا نشدنی وجود ما است که اگر به آن اهمیت ندهیم عواقب ناخوشایندی را برای ما به همراه دارد.

    در کتاب جدیدم کاملاً در این مورد توضیح داده ام. فرقی ندارد که شما یک خانم خانه دار هستید و یا یک آقای مدیر، در هر صورت باید کودک درونتان سالم و سرزنده باشد و برای اینکه بتوانیم کودک سالمی داشته باشیم باید هوایش را داشته باشیم و هرچه دل کوچکش خواست برایش فراهم کنیم.

    خود من به شخصه این کار را انجام می دهم و بعضاً از طرف اطرافیان نیز مورد تمسخر قرار می گیرم و اصلاً مهم نیست. تصویری که در زیر می بینید مربوط می شود به دورهمی که با دوستان برای تمرینات فن بیان ومهارت های ذهنی و کلامی در طبیعت برگزار کردیم و زمانی که عکاس داشتند عکس می گرفتند کودک درون من هوس کردن شکلک در بیاورد. شما نیز با خودتان فکر کنید ببینید که آیا با کودک درونتان دوست هستید یا خیر؟ برایش چه کارهایی انجام داده اید و اگر میبینید که حال کودک درونتان خوب نیست حتماً برایش فکر کنید و  یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید وقت گذاشت و گذراندن با دوستانی است  که راحت هستید و از آنها چیزهای خوبی یاد میگیرید این دورهمی ها باعث می شود که روحیه شما شاد شود، خلاقتر شوید.

    شما هم می توانید از کودکی های درونتان به ما بگویید تا بتوانیم در اینجا با دیگران به اشتراک بگذاریم. می توانید داستان های خودتان را به ایمیل زیر بفرستید.

    marzineg@gmail.com